1833 odsłon strony

11.02.2016 r.

 

"Kto wypędza przyjaźń z życia, usuwa ze świata słońce"
Cyceron

 

Od Organizatorów.

"Pomysł UTW - wspaniały" - taką wypowiedź przeczytaliśmy w treści ankiety, którą Państwo wypełnialiście oceniając naszą pracę, przedstawiając swoje sugestie a także propozycje na kolejny semestr.

Zarówno przed rozpoczęciem naszej działalności jak i w ciągu czterech jej lat, wciąż pracujemy nad tym, aby jak najlepiej służyć Wam - słuchaczom Uniwersytetu, zwłaszcza, że w Łodzi, podobnie jak i w całej Polsce, wzrasta liczba seniorów. Seniorów czyli ludzi bardzo sprawnych, o szerokich zainteresowaniach, wielu talentach oraz dużym doświadczeniu zarówno życiowym jak i zawodowym.

Dlatego właśnie działacze UTW, pracując w ramach wolontariatu, starają się zrobić wszystko by jak najlepiej wykorzystać taki potencjał. Bo przecież musimy takim osobom jak Państwo przedstawiać coraz to nowe, ciekawe propozycje na dalsze aktywne życie, jednocześnie czerpiąc z waszej mądrości i licznych umiejętności. Pamiętajmy, że zadaniem naszego Uniwersytetu jest wspieranie wszelkich form aktywności, które pomagają w podnoszeniu poziomu wiedzy oraz zagospodarowaniu czasu wolnego a także powstawaniu więzi międzyludzkich, a tym samym poprawiających nasze samopoczucie oraz naszą pozycję w rodzinie i społeczeństwie.

Drodzy Państwo, uczestnictwo w zajęciach organizowanych w ramach  UTW stanowi także doskonałe lekarstwo na różne dolegliwości. Wszyscy bowiem miewamy gorsze okresy w naszym życiu, bywamy zniechęceni, przybici a nawet zupełnie pozbawieni energii i wtedy wymagamy naładowania /jak bateria/ i właśnie kontakt z nowymi ludźmi, z wiedzą, pomaga nam to osiągnąć. Wielu lekarzy, psychologów oraz  specjalistów związanych ze służbą zdrowia uważa, że choroby mają swój początek wówczas, gdy nasz mózg jest wyczerpany. Mobilizujmy się więc, nie dopuszczając do takich sytuacji! Będziemy zawsze naładowani pozytywną energią zdobywając nową wiedzę, doskonaląc swoja formę fizyczną i uczestnicząc w zajęciach Uniwersytetu.

Nasz dotychczasowy program - wykłady, wycieczki oraz inne formy zajęć temu właśnie służyły. Bo cóż innego jeśli nie zróżnicowana tematyka spotkań, ich wysoki poziom a także przyjazna atmosfera pozwoli nam na długo utrzymać dobrą kondycję psychiczną, fizyczną i  latami  cieszyć się dobrym zdrowiem oraz samopoczuciem.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za udział w ankiecie. Podobnie jak w minionych semestrach przy planowaniu kolejnych zajęć, będziemy się starali uwzględnić Państwa sugestie i uwagi tak by uczynić nasze spotkania jeszcze bardziej interesującymi, kreatywnymi a także pełnymi miłych niespodzianek do czego przyczynią się również współpracujący z UTW znakomici wykładowcy, gwarantujący zarówno fachową wiedzę jak i zadowolenie z wykładów.

Zapraszamy na nasze spotkania przyjaciół, znajomych, sąsiadów, aby nikt nie czuł się samotny i nie był pozbawiony kontaktów z wiedzą i ludźmi.

mc48.JPG

Gościmy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj6
mod_vvisit_counterłącznie odwiedzin21801

Aktualnie: gości 5, 
botów 1 połączonych
Your IP: 3.92.28.84
Today: Lip 17, 2019